חוגים לילדים בנתניה

הורים רבים מחפשים אחר חוגים לילדים בנתניה שלא רק יקימו את הילד מהמחשב, אלא גם יעשירו, ירתקו אותו ויקנו לו ערך מוסף. לכן, חשוב שתכירו את Mma Israel – רשת אומנויות לחימה המתמחה בחוגי ילדים מכל טווח הגילאים, ומעניקה לכל משתתף יחס קרוב ואישי של מדריך מוסמך. אנו מאפשרים לילדים להתנסות ולהתפתח במגוון רחב של אומנויות לחימה, כדוגמת ג'יו ג'יטסו ברזילאי, לחימה משולבת (MMA), איגרוף תאילנדי וכן ג`ימבובוקס או ג`ימבו ג`יטסו לגיל הרך.

 

לבנות גוף בריא ואיתן

בתור הורים לילדים, אתם בוודאי מכירים את השעות המרובות מול המחשב, הטאבלט והסמארטפון, וכולנו נזכרים בימים ההם כשיצאנו לשחק ברחוב. אכן, לרביצה מול המחשב ישנן השלכות שליליות רבות, שלא כאן המקום לפרטן, אך ברור שעל מנת להקים את הילד יש למצוא מקור לעניין ומוטיבציה. זהו בדיוק המניע שמספקות אומנויות הלחימה השונות, המאפשרות לילד להתוודע לעולם חדש ומרתק, ובתוך כך גם לשפר מאוד את יכולותיו הגופניות. יש להבין כי בגילאים אלו מערכות הגוף עודן נבנות ומבשילות, כך שאימונים מקצועיים ומדויקים עם מדריכים מוסמכים בהחלט תורמים לבניית הבסיס לשנים הבאות. בין היתר, השיעורים תורמים לפיתוח קואורדינציה, שיווי משקל, כוח, גמישות, זריזות ועוד מרכיבים חיוניים רבים שילוו את הילד גם בעתיד.

 

לחזק גם את הנפש

ראשית, חשוב להבהיר כי השיעורים שלנו נערכים באווירה נעימה, חברתית ותומכת, תוך הקפדה מלאה על ציוד הגנה הולם ומניעת פגיעות מיותרות. ילדים המשתתפים באימונים ורוכשים מיומנויות באומנות לחימה, זוכים לנכס חשוב מבחינת הביטחון העצמי, אמונה בכישורים האישיים, והיכולת להגן על עצמם בכל מקרה ובכל מצב – אפילו מול הגדולים מהם. איכויות אלו ניכרות היטב ביציבתו של הילד, בהליכתו ובמסר הבטוח שהוא מעביר לסביבה, דבר התורם מראש להרתעת ילדים אחרים ומונע מצבים בלתי רצויים. מעבר לכך, הילד רוכש במהלך השיעורים ערכים חשובים כמו כבוד הדדי, עזרה לזולת ומשמעת עצמית, שבוודאי ימשיכו ללוות אותו בהמשך דרכו.

 

לפתח כישורים חברתיים

כאמור, אימוני אומנויות לחימה ברשת Mma Israel נערכים באווירה נעימה ובקבוצות קטנות, בהתאם לגילאים ולרמתם של המתאמנים. הסביבה האיכותית מעודדת את המשתתפים ליצור קשרים עם חבריהם לקבוצה, וכן עם מתאמנים אחרים בסניף, ואף במחנות אימונים עם מועדונים אחרים בארץ. על כן, הילד זוכה להגדיל את מעגליו החברתיים עם בני גילו שהינם בעלי תחומי עניין משותפים, ויכול לפתח גם את כישוריו החברתיים משיעור לשיעור.

 

לפרטים נוספים והרשמה

רוצים לקבל פרטים נוספים על חוגים לילדים בנתניה? מעוניינים לרשום את הילד לאימון ניסיון בחינם? אם כן, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 050-7160005

או באתר

WWW.MMAISRAEL.CO.IL

ונשמח לעמוד לרשותכם.

MMAISRAEL רשת אומנויות הלחימה הגדולה והמובילה בישראל. צוות המדריכים שלנו כולל את מיטב הלוחמים הישראלים בעלי רקורד קרבות מרשים בארץ ובחו"ל.

אמיר: 052-8657658
רונן: 050-7160005