אגרוף - ספורט פופולארי הסוחף רבים

אגרוף - ספורט פופולארי הסוחף רבים

אגרוף הוא ענף ספורט עתיק שבו מתמודדים שני יריבים על הניצחון באמצעות קרב אגרופים. כדי להצליח באגרוף יש לפתח מיומנויות של זריזות, דייקנות ושילוב של עבודות ידיים ועבודת רגליים מהירה. יש חשיבות עצומה לקריאת המהלכים של היריב ולתכנון נכון של אסטרטגיית הקרב. כל התכונות הללו הפכו את ענף האגרוף לענף פופולארי הסוחף מתאמנים רבים ואוהדים בכל רחבי תבל.

אגרוף תאילנדי, ספורט של מלכים!

אגרוף תאילנדי, ספורט של מלכים!

אגרוף תאילנדי הוא אומנות לחימה עתיקה שמוצאה מתאילנד והוא מנציח מסורת עתיקת שפותחה כתוצאה מיריבות וממלחמות בין שתי מדינות שכנות, תאילנד ובורמה. אגרוף תאילנדי שימש כלי מלחמה בין המדינות היריבות וכסמל של הקרבה ונאמנות למלך התאילנדי. בעידן המודרני אגרוף תאילנדי הוא ספורט תחרותי המכשיר את לוחמיו בענף אומנויות הלחימה ומשמש גם כתוכנית לשיפור הכושר להורדה במשקל ולפיתוח סיבולת לב ריאה ולהגנה עצמית.MMA Israel היא רשת האקדמיות הגדולה בישראל. צוות האקדמיה המורכב ממיטב הלוחמים בתחום, מזמין גם אתכם להשתלב בענף ספורט תחרותי ואטרקטיבי אשר ישפר את איכות חייכם.
קרא עוד...

קרב מגע - כשלומדים בIsrael MMA יש תוצאות!

קרב מגע - כשלומדים בIsrael MMA יש תוצאות!

קרב מגע היא שיטה להגנה עצמית. שיטה המדמה מצבים העלולים להתרחש ברחוב ובמקומות נוספים, מצבים שבהם נפגוש גורמים המעוניינים לפגוע בנו. קרב מגע אינו מאופיין בחוקים ובמגבלות ואינו מהווה ספורט תחרותי. לילדים ולבני נוער קרב מגע מהווה, נוסף על ההגנה העצמית, כלי התפתחותי רב עוצמה. ב- MMA Israel, האקדמיה המובילה בתחום אומנויות לחימה, מעניקים ללומדים טכניקות של הגנה עצמית וערכים חינוכיים רבים.
קרא עוד...

אומניות לחימה - הן לא רק ספורט, הן גם דרך חיים

אומניות לחימה - הן לא רק ספורט, הן גם דרך חיים

אומנויות לחימה הן מיומנויות גופניות שמטרתן לשפר את יכולת ההגנה או התקיפה נגד יריבים. אומנויות לחימה הן מיומנויות נרכשות המעניקות ללוחמים יכולת שליטה בגוף, שיפור היכולות התודעתיות ועוד. רוב אומנויות הלחימה מגיעות מהמזרח והן משלבות תרגול פיזי עם פילוסופיה והשקפת עולם ייחודית.
MMA Israel היא רשת האקדמיות הגדולה בישראל ללימוד אומנויות לחימה. צוות המדריכים שלנו הוא המקצועי בארץ, בעל הישגים מרשימים בתחרויות ארציות ובין לאומיות.
קרא עוד...

ג'יו-ג'יטסו ברזילאי, MMA Isreal מסורת של מצוינות!

ג'יו-ג'יטסו ברזילאי, MMA Isreal מסורת של מצוינות!

ג`יו-ג`יטסו ברזילאי היא אומנות לחימה שפותחה בידי משפחת גרייסי בברזיל. הלוחמים בקרב ג`יו-ג`יטסו ברזילאי מתמקדים בלחימה על הקרקע ומטרתם להכניע את היריב בעזרת בריחים או חניקות. הלוחם בגיגיטסו ברזילאי משתמש בטכניקות של תנופה ומנוף ופחות בכוח גופני. בכל העולם יש אלפי מתחרים בענף זה המכשיר את המתאמנים לאומנות לחימה ברמה גבוהה מאוד, להגנה עצמית, לפיתוח כושר גופני ולבניית ביטחון עצמי. עידו פרינטה מייסד האקדמיה לאומנויות לחימה MMA Israel היה אלוף אירופה ג`יו-ג`יטסו ברזילאי. צרו קשר עם האקדמיה המובילה בתחום כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם!
קרא עוד...

האבקות, אומנות לחימה עתיקה

האבקות, אומנות לחימה עתיקה

האבקות היא אומנות לחימה עתיקה. זוהי תחרות פיזית הנערכת למטרת ספורט או למטרות ראווה. האבקות עושה שימוש בטכניקות של התגוששויות, אחיזות ולפיתות שונות. האבקות ספורטיבית היא ענף אולימפי עטור פרסים והישגים. MMA Israel היא האקדמיה הגדולה ביותר בישראל בתחום אומנויות הלחימה ובכללן גם האבקות. במסגרת האימונים לומדים התלמידים לבצע מהלכי האבקות בלי לפגוע אחד בשני, ואיך לעבוד בצוות. האבקות אינה התפרעות , זוהי אומנות לחימה המבוססת על חוקים בינלאומיים, על כושר גופני ועל יכולת ניתוח של מהלכים בזמן אמת.
קרא עוד...

הגנה עצמית , אתם חייבים זאת לעצמכם!

הגנה עצמית

לימוד בקורסים של הגנה עצמית נועד לשיפור איכות החיים, להפוך את הסביבה לפחות אלימה, לשיפור הביטחון העצמי והשליטה העצמית. הגנה עצמית היא היכולת לתת מענה מהיר למצבים העלולים להיות מסוכנים. בעת לימוד טכניקות של הגנה עצמית אנו מקבלים בונוסים נוספים כמו חיזוק שרירי הגוף, שריפת שומן, שיפור זריזות, אסרטיביות וכבוד עצמי.
קרא עוד...

לחימה משולבת - באקדמיית Israel MMA מגדלים את הלוחמים של המחר

לחימה משולבת - באקדמיית Israel MMA מגדלים את הלוחמים של המחר

לחימה משולבת (Mixed Martial Arts) היא ענף ספורט של קרב פנים אל פנים המשלב שיטות שונות של לחימה גופנית ללא נשק. חוקי המשחק מאפשרים שימוש בטכניקות של אגרוף, היאבקות, בריחים ועוד, בעמידה ובעבודת קרקע. חניכי השיטה בישראל מצטיינים בהישגים בכל תחרות שבה הם משתתפים כמו אגרוף תאילנדי, קרב קרטה, קיק בוקס ועוד. MMA Israel האקדמיה המובילה בישראל בתחום אומנויות מלחמה מזמינה אתכם לבוא ולהתנסות בלחימה משולבת. צרו קשר, אימון ניסיון חינם!

קרא עוד...

קראטה - בואו ללמוד באקדמיה הטובה מכולן!

קראטה - בואו ללמוד באקדמיה הטובה מכולן!

למילה קראטה יש שתי משמעויות. פירושה המילולי של המילה היא יד ריקה. יד ריקה מכלי נשק ויד ריקה מכל כוונת זדון. תורת הקראטה אינה מאפשרת שימוש בכלי נשק ומלמדת שימוש רק בנשק הטבעי - גוף האדם - לשם הגנה בלבד. תורת הקראטה מטיפה ליחס של כבוד והערכה לזולת. הפופולאריות הגואה של ענף הקראטה בכל העולם סוחפת אחריה את כולם, פוליטיקאים, שחקני קולנוע, אישי רוח ועוד, עוסקים בו בגלוי ומיישמים את העיקרון של נפש בריאה בגוף בריא. רוצים להצטרף אל הטרנד העולמי? צרו קשר עם MMA Israel , האקדמיה המובילה בישראל בענף הקראטה, נסו ולא תתאכזבו.
קרא עוד...

לחימה משולבת


לחימה משולבת

הורים רבים בישראל וברחבי העולם כולו עדיין חושבים כי שילוב ילדים בענף ובתחרויות של אומנויות לחימה מעורבות (MMA) מסוכן וגורם לאלימות ולפציעות של הילדים. במאמר זה ברצוני להפריך מספר מיתוסים ולהסביר מהם התועלות והיתרונות של שילוב ילדים בענף הספורט של אומנויות לחימה.

קרא עוד...

MMAISRAEL רשת אומנויות הלחימה הגדולה והמובילה בישראל. צוות המדריכים שלנו כולל את מיטב הלוחמים הישראלים בעלי רקורד קרבות מרשים בארץ ובחו"ל.

אמיר: 052-8657658
רונן: 050-7160005