אגרוף - ספורט פופולארי הסוחף רבים

אגרוף הוא ענף ספורט עתיק שבו מתמודדים שני יריבים על הניצחון באמצעות קרב אגרופים. כדי להצליח באגרוף יש לפתח מיומנויות של זריזות, דייקנות ושילוב של עבודות ידיים ועבודת רגליים מהירה. יש חשיבות עצומה לקריאת המהלכים של היריב ולתכנון נכון של אסטרטגיית הקרב. כל התכונות הללו הפכו את ענף האגרוף לענף פופולארי הסוחף מתאמנים רבים ואוהדים בכל רחבי תבל.

אגרוף תאילנדי, ספורט של מלכים!

אגרוף תאילנדי הוא אומנות לחימה עתיקה שמוצאה מתאילנד והוא מנציח מסורת עתיקת שפותחה כתוצאה מיריבות וממלחמות בין שתי מדינות שכנות, תאילנד ובורמה. אגרוף תאילנדי שימש כלי מלחמה בין המדינות היריבות וכסמל של הקרבה ונאמנות למלך התאילנדי. בעידן המודרני אגרוף תאילנדי הוא ספורט תחרותי המכשיר את לוחמיו בענף אומנויות הלחימה ומשמש גם כתוכנית לשיפור הכושר להורדה במשקל ולפיתוח סיבולת לב ריאה ולהגנה עצמית.MMA Israel היא רשת האקדמיות הגדולה בישראל. צוות האקדמיה המורכב ממיטב הלוחמים בתחום, מזמין גם אתכם להשתלב בענף ספורט תחרותי ואטרקטיבי אשר ישפר את איכות חייכם.

אומניות לחימה - הן לא רק ספורט, הן גם דרך חיים

אומנויות לחימה הן מיומנויות גופניות שמטרתן לשפר את יכולת ההגנה או התקיפה נגד יריבים. אומנויות לחימה הן מיומנויות נרכשות המעניקות ללוחמים יכולת שליטה בגוף, שיפור היכולות התודעתיות ועוד. רוב אומנויות הלחימה מגיעות מהמזרח והן משלבות תרגול פיזי עם פילוסופיה והשקפת עולם ייחודית.
MMA Israel היא רשת האקדמיות הגדולה בישראל ללימוד אומנויות לחימה. צוות המדריכים שלנו הוא המקצועי בארץ, בעל הישגים מרשימים בתחרויות ארציות ובין לאומיות.

קרב מגע - כשלומדים בIsrael MMA יש תוצאות!

קרב מגע היא שיטה להגנה עצמית. שיטה המדמה מצבים העלולים להתרחש ברחוב ובמקומות נוספים, מצבים שבהם נפגוש גורמים המעוניינים לפגוע בנו. קרב מגע אינו מאופיין בחוקים ובמגבלות ואינו מהווה ספורט תחרותי. לילדים ולבני נוער קרב מגע מהווה, נוסף על ההגנה העצמית, כלי התפתחותי רב עוצמה. ב- MMA Israel, האקדמיה המובילה בתחום אומנויות לחימה, מעניקים ללומדים טכניקות של הגנה עצמית וערכים חינוכיים רבים.

ג'יו-ג'יטסו ברזילאי, MMA Isreal מסורת של מצוינות!

ג`יו-ג`יטסו ברזילאי היא אומנות לחימה שפותחה בידי משפחת גרייסי בברזיל. הלוחמים בקרב ג`יו-ג`יטסו ברזילאי מתמקדים בלחימה על הקרקע ומטרתם להכניע את היריב בעזרת בריחים או חניקות. הלוחם בגיגיטסו ברזילאי משתמש בטכניקות של תנופה ומנוף ופחות בכוח גופני. בכל העולם יש אלפי מתחרים בענף זה המכשיר את המתאמנים לאומנות לחימה ברמה גבוהה מאוד, להגנה עצמית, לפיתוח כושר גופני ולבניית ביטחון עצמי. עידו פרינטה מייסד האקדמיה לאומנויות לחימה MMA Israel היה אלוף אירופה ג`יו-ג`יטסו ברזילאי. צרו קשר עם האקדמיה המובילה בתחום כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם!

MMAISRAEL רשת אומנויות הלחימה הגדולה והמובילה בישראל. צוות המדריכים שלנו כולל את מיטב הלוחמים הישראלים בעלי רקורד קרבות מרשים בארץ ובחו"ל.

אמיר: 052-8657658
רונן: 050-7160005