שקי אגרוף

רשת Mma Israel מעמידה לרשות המתאמנים ציוד מקצועי, מגוון וייעודי עבור קשת רחבה של אומנויות לחימה החל בקיקבוקס וקראטה, ועד ל- MMA. אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק ציוד הולם לתחילת האימונים, כשלאחר מכן כל לוחם יכול לרכוש באופן עצמאי אבזרים נלווים הנחוצים לו. לנוחיותכם, מובאת לפניכם סקירה קצרה של שני סוגי אבזרים ייעודיים לאומנויות לחימה.

מגנים לשמירה על שלום המתאמנים

מגנים מהווים חלק בלתי נפרד מהציוד בו משתמשים לוחמים, ומטרתם היא להגן עליהם מפני פגיעות חמורות. כידוע, הלוחמים שואפים להכנעת היריב בעזרת בעיטות, מכות, מרפקים וברכיות בהתאם לאומנות הלחימה בה הם עוסקים, ועל כן קיימת חשיבות עליונה למניעת נזקים גופניים. על המגנים הנמצאים בשוק נמנים בין היתר מגני ראש, מגני שיניים יחידים וכפולים, מגני כף רגל ועצם, מגני בטן, ומגני רגל וכף רגל. ההתאמה עצמה נעשית בהתאם לגילו ולגודלו הפיזי של המתאמן, ולסוג אומנות הלחימה. על כל פנים, חשוב מאוד לרכוש מוצרים מיצרן אמין ומוכר, המגיעים עם אחריות.

שקי אגרוף

באומנויות לחימה רבות מהווים שקי אגרוף מרכיב חשוב לצורך אימוני קומבינציות, טכניקות ולפני תחרויות. מעבר לכך, אימון על שקי אגרוף מאפשר לשפר את היציבה, את השרירים, גמישות גפיים עליונות ותחתונות, ריכוז, שיווי משקל וקואורדינציה. את התאמת גודל, משקל וסוג השק מבצעים לפי מטרות האימון ומבנה הגוף, ושוב ישנה חשיבות מרובה לרכישת מוצרים אמינים ואיכותיים כפי שאנו מחזיקים בסניפי רשת Mma Israel. לדוגמא, יש לתת את הדעת סוג השק בהתאם לעבודת הגפיים הנדרשת אשר תקבע אם מדובר בשק תלוי, עומד או באגס אגרוף. עוד יש לציין כי לאורך הזמן ובהדרגה יש להחליף את השק ממשקלים קלים לעבר שקים כבדים ואף קשים יותר. על כל פנים, למי שמתכוון לרכוש שק אגרוף מומלץ להתייעץ תחילה עם מביני דבר, ובנושא זה נשמח לעמוד לרשותכם.

לפרטים נוספים

רוצים להירשם לאימוני אומנויות לחימה ב- Mma Israel? מעוניינים במידע נוסף על שקי אגרוף וציוד איכותי נוסף למתאמנים? אם כן, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון 050-7160005

או באתר

WWW.MMAISRAEL.CO.IL

ולקבל מענה לשאלותיכם.

MMAISRAEL רשת אומנויות הלחימה הגדולה והמובילה בישראל. צוות המדריכים שלנו כולל את מיטב הלוחמים הישראלים בעלי רקורד קרבות מרשים בארץ ובחו"ל.

אמיר: 052-8657658
רונן: 050-7160005