ג׳וג׳יטסו ברזילאי בשרון

קבוצת הג'יאגיטסו הברזילאי  של פרופסור אמיר בוארון היא קבוצת הג'יו ג'יטסו ברזילאי בשרון הגדולה ביותר. שהתחילה את דרכה בנתניה בשנת 2008 מונה כיום כ-100 תלמידים!

הקבוצות מתחלקות לאימוני ילדים, נוער ובוגרים.

ומתאמנים בה בכל יום לאורך השבוע! האימונים הם אימוני חליפה ו גראפלינג בשרון (ללא חליפה). על מנת שישלטו גם במימד  היאבקות, עוברות הקבוצות אימוני השלמה בג'ודו בשרון. הקבוצות הן בעלות אופי תחרותי ומרבית הלוחמים מתחרים בתחרויות מקצועיות בארץ ובחו"ל ואף מסובסדים ע"י ספונסרים ואגודות למינהן.

המאמן, אמיר בוארון (חגורה שחורה בג'יאגיטסו ברזילאי משנת 2015) הקים את מועדון MMAISRAEL NATANYA בשנת 2008 ואימן את הקבוצות במכון קטן ששכן בתוך מרתף! במרוצת השנים הקבוצות גדלו משמעותית ואילצו את אמיר לעבור למכון גדול יותר. המכון החדש הוא מהגדולים והמצוידים ביותר בארץ היום. המכון שוכן בדוד פנקס 40 , באזור התעשייה של נתניה ועובד מבוקר עד ערב לאורך כל ימי השבוע!

קבוצת הג'וג'יטסו משתייכת לאקדמיית  Soulfighter העולמית אשר מחזיקה סניפים בכל העולם ביניהם בברזיל ובארה"ב. מייסד האקדמיה, פרופסור "ברונו מנדז" הגיע לארץ בשנת 2015 לסמינר ולהענקת חגורה שחורה לאמיר בוארון.

אמיר, שמתחרה אף הוא בתחרויות בינלאומיות, מאמין מאוד באופי התחרותי של הקבוצות ודוגל בפילוסופיה שללא תחרות וללא השגיות אין למידה ואין התקדמות!

הילדים מתחילים להתרגל ולהכיר את המזרון כבר בגילאי 4-35 והמבוגרים לא עוזבים אותו גם בגילאי 60+.

הג'יאגיטסו הברזילאי היא אומנות לחימה הטובה והגדולה ביותר בעולם. גדולתה היא בנצחון המוח על הכוח וביכולתו של אדם קטן לנצח אדם גדול! השיטה מפתחת את קווי המחשבה ומחזקת תנועתיות וגמישות. ותיקי הג'יאגיטסו בגילאים המופלגים יעידו שהשיטה עוזרת להם לשמור על אורך חיים פעלתני ושהגוף מרגיש צעיר יותר , חזק יותר וגמיש יותר!

המועדון מחזיק כיום במספר רב של הישגים גדולים בארץ ובעולם! בינהם:

אמיר אלרועי- אליפות אירופה IBJJF נוער עד 70 ק"ג מקום ראשון.

ליאל חדד- מקום שני אליפות עולם עד 21 , 70 ק"ג.

ברק מיוחס- אלוף עולם עד 18 (2015) , סגן אלוף אירופה בוגרים (21), איגוד הגרפלינג. אלוף עולם עד 28 JJIF . סגן אלוף עולם עד 21 JJIF.

עידן ספיר- 4 פעמים רצופות אלוף אירופה IBJJF לנוער. אלוף אירופה עד 19 JJIF.

משי רוזנפלד- אלופת עולם עד 21 JJIF , אלופת עולם NOGI /21 איגוד הגראפלינג עד 18.

אבי ברגימוב- סגן אלוף עולם NOGI תחת איגוד הגראפלינג, אלוף אירופה חגורות כחולות NOGI.

למרות כמויות המתאמנים העוצמתית בכל האימונים וההשיגים הנפלאים, המועדון שומר על צניעותו ועל אווירת המשפחתיות והאכפתיות לכל מתאמן ולוחם במועדון.
הצטרפו גם אתם למשפחה מנצחת.

MMAISRAEL רשת אומנויות הלחימה הגדולה והמובילה בישראל. צוות המדריכים שלנו כולל את מיטב הלוחמים הישראלים בעלי רקורד קרבות מרשים בארץ ובחו"ל.

אמיר: 052-8657658
רונן: 050-7160005